منوشه امیر: همه ایرانی ها اسرائیل را نجس می دانند (خبر ویژه)

منوشه امیر: همه ایرانی ها اسرائیل را نجس می دانند (خبر ویژه)

مراسم برگزار شده از سوی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به بهانه حضور نامزد ندا آقاسلطان در تل آویو، به یک رسوایی تازه برای این رژیم تبدیل شد. منوشه امیر (منوچهر ساچمه چی) همکار وزارت خارجه اسرائیل در حالی که در این مراسم تلاش کرد چهره حامی دموکراسی و حقوق بشر برای رژیم صهیونیستی ترسیم کند اذعان کرد که مردم ایران این رژیم را «نجس می دانند و حتی برخی مخالفان جمهوری اسلامی هم از ترس واکنش عمومی، حاضر نیستند به فلسطین اشغالی سفر کنند»
کاسپین ماکان- نامزد ندا آقاسلطان، دختری که به طرزی مشکوک در خیابانی نسبتا خلوت و به دور از تشنجات خیابانی ترور شد- پس از فرار از کشور و حضور چند ماهه در لندن از حدود یک ماه پیش در فلسطین اشغالی به سر می برد و حتی با شیمون پرز نیز ملاقات کرد تا رد پای ترور آقاسلطان به تل آویو و سرویس جاسوسی موساد امتداد پیدا کند.
به گزارش سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی، ماکان در مراسم برگزار شده در تل آویو از تلاش های اسرائیل برای دفاع از نامزد خود تشکر کرد. اما پس از آن نوبت به منوشه امیر رسید تا با خرابکاری های خود موجب اعتراض برخی از حضار صهیونیست شود. این صهیونیست ابتدا به جو منفی و بدگمانی شدید موجود علیه کاسپین ماکان حتی در میان طیفی از اپوزیسیون جمهوری اسلامی اشاره کرد و با اذعان به بدنامی رژیم صهیونیستی گفت: «من از نزدیک همه افتراهایی را که به شما وارد آمد دنبال کردم. علت اصلی این مسئله آن بود که شما با شهامت به اسرائیل آمده و با رئیس جمهوری دیدار کرده و فریاد دادخواهی ملت ایران را به گوش آنان نیز رسانیده اید. اگر به کشور دیگری می رفتید، چنین هیاهویی به راه نمی انداختند]![ و شجاعت شما را باید ستود».
وی اضافه کرد: ما برخی از آنانی را که خود را معتقد به جنبش سبز می دانند برای مصاحبه با رادیو اسرائیل دعوت کردیم. اما آنها دعوت ما برای مصاحبه را رد کردند. من از آنها می پرسم آیا شما اسرائیل را نجس می دانید؟
به گزارش سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی، در این هنگام یکی از حضار به سخنان منوشه امیر اعتراض کرد و گفت: هرگز کسی اسرائیل را نجس نخوانده ولی در شرایط کنونی، سخن از اسرائیل و ارتباط با آن به جنبش سبز لطمه می زند و زیانبار است.
منوشه امیر در این هنگام با تلاش برای رفع و رجوع گافی که داده به کاسپین ماکان می گوید: دقیقا برای شکستن این تابو باید به شما برای انجام این سفر قدر نهاد. در حالی که حکومت ایران در ماه های گذشته و پیش از آمدن ماکان به اسرائیل، همه ادعاها را برای نسبت دادن جنبش به بیگانگان عنوان کرده، امروز دیگر کسی نباید از سفر به اسرائیل دل نگران باشد.
در این نشست پرماجرا یک دختر صهیونیست به نام «عدی لیبرمن» که می گفت خود را در فیس بوک نسترن معرفی می کند، اظهار داشت: من از طریق فیس بوک و به واسطه یکی از دوستان با کاسپین آشنا شدم و او را دعوت کردم به تل آویو بیاید و او آمد. گفتنی است اخیرا مطبوعات گوناگون در آلمان و انگلیس از مدیریت صهیونیستی شبکه فیس بوک خبر دادند و اعلام کردند موساد از طریق این شبکه به عملیات جاسوسی و خرابکاری می پردازد.
شایان ذکر است گزارش این نشست آن قدر افتضاح و شرم آور بود که سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی ساعاتی بعد، متن گزارش را به طور کلی سانسور کرد و از خیر بازسازی حیثیت و آبروی رژیم متبوع خود گذشت!

/ 0 نظر / 4 بازدید