عابدی: حق دولت برای پیگیری اتهام‌زنی هاشمی محفوظ است

عابدی: حق دولت برای پیگیری اتهام‌زنی هاشمی محفوظ است

 

پس از تکذیب چند باره ادعای اختلاف حساب یک میلیارد دلاری بین دولت و مجلس و نیز اتهامات شخصیت هایی نظیر آقای هاشمی رفسنجانی به دولت، برخی از فعالان سیاسی خواهان پاسخگویی رئیس مجمع تشخیص به دولت و رئیس جمهور شدند.

پس از آنکه حمید رسایی بر پاسخگویی آقای هاشمی در برابر اتهاماتش به دولت، تاکید کرد، محمد کریم عابدی، دیگر نماینده مجلس هم گفت که دولت می تواند اتهاماتی را که به آن وارد شده است، پیگیری کند.

وی در گفت و گو با شبکه ایران گفت: با توجه به اینکه موضوع یک میلیارد دلار حل شده بهتر است دولت اتهامات نسبت داده شده به خود را پیگیری کند و دیگران زیاد به این مسئله نپردازند.

مطرح شدن اختلاف حساب یک میلیارد دلاری بین دولت و مجلس در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته که با اصرار رئیس مجلس صورت گرفت، مورد سوءاستفاده های جناحی بسیاری قرار گرفت و جریان رقیب رئیس جمهوری بویژه آقای هاشمی رفسنجانی مدعی "گم شدن یک میلیارد دلار" شدند و دولت را متهم کردند.

آقای هاشمی حتی در نامه سرگشاده و بدون سلام خود به رهبر معظم انقلاب، مدعی شد که روشنگری رئیس جمهور در مناظره با میرحسین موسوی، برای تحت‌الشعاع قرادادن گزارش دیوان محاسبات در خصوص مفقودالاثر بودن یک میلیارد دلار می‌باشد.

/ 0 نظر / 3 بازدید