ما کمپین می‌سازیم، پس هستیم!

ما کمپین می‌سازیم، پس هستیم!

 

جوان: گردانندگان لندن نشین سایت جرس که همواره خود را ابوذرهای میرحسین موسوی می‌نامند، از اعلام موجودیت کمپینی خبر داده‌اند که قرار است در آستانه دوم خرداد و سالگشت انتخابات 22 خردادماه پا به عرصه ظهور بگذارد و در آن روز بیانیه صادر نماید.

اینکه خبراعلام موجودیت این کمپین پیش از انتشار بیانیه ازسایت جرس سر درآورده و مهاجرانی و همپالگی‌هایش چگونه از آن مطلع شده‌اند شاید یکی دیگر از عجایب واسرار فتنه است که باید منتظر ماند چه ارتباط تشکیلاتی بین آنها وجود دارد. در همین زمینه رندی به خبرنگار جوان آنلاین گفت: البته شاید هم خود مهاجرانی برای خالی نبودن عریضه، دست به کار شده و با نام دیگر اقدام به راه اندازی این کمپین نموده است که این به ذهن نزدیکتر است زیرا از روز 9 دی تا کنون فتنه مجال نفس کشیدن هم نداشته است چه رسد به عرض اندام، از این رو مهاجرانی دست به‌کار شده تا با راه انداختن این چنین کمپین‌هایی توخالی جان تازه‌ای به فتنه مرده بدهد.

نکته قابل توجه اینکه این کمپین با نام «کمپین ملی فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد» به راه افتاده است تا از این طریق بتواند به این دو فتنه‌گر که نه راه پس دارند و نه راه پیش و سرگردان و حیران مانده‌اند که چه پیش خواهد آمد، امید واهی بدهند.

/ 0 نظر / 4 بازدید