تل‌آویو اعتراف کرد:

خبرگزاری فارس: منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی امروز اعتراف کردند که دیپلماتی که دولت انگلیس وی را اخراج کرده، عضو سازمان جاسوسی این رژیم بوده است.


به گزارش فارس، رادیو رژیم صهیونیستی و همچنین روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت " امروز اعلام کردند، دیپلمات اسرائیلی که لندن او را اخراج کرده، کارمند سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در سفارت این رژیم است و بزودی یک عضو دیگر موساد جایگزین او خواهد شد.
پایگاه خبری العالم نیز با اعلام این خبر نوشت که انگلیس دیروز یک دیپلمات اسرائیلی را براساس دلایل محکم و قانع کننده که نشان می‌دهد او در استفاده تروریست‌ها از گذرنامه‌های جعلی انگلیس در ترورماه ژانویه گذشته "عبدالرئوف محمود المبحوح " از اعضای جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در امارت دبی دست داشته است، اخراج کرد .
رژیم صهیونیستی بلافاصله در واکنش به این اقدام انگلیس اعلام کرد که این رژیم مقابله به مثل نخواهد کرد و هیچیک ازدیپلمات‌های انگلیسی را از تل‌آویو اخراج نخواهد کرد.
رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد: یک مقام اسرائیلی که خواست نامش فاش نشود ضمن انتقاد از لندن گفت که این اقدام با توجه به انتخابات آتی پارلمانی انگلیس، قبل از هرچیز اقدامی سیاسی است.
این صهیونیست مدعی شده است که " دیوید میلیبند " وزیر خارجه انگلیس با این اقدام ضد اسرائیلی قصد دارد آرای مسلمانان این کشور را بدست آورد.
پیکر المحبوح از رهبران جنبش حماس در 20 ژانویه گذشته در هتلی در شهر دبی کشف شد.
پلیس دبی با قطعیت موساد را عامل این ترور معرفی و فهرست اسامی 26 تروریست عضو موساد را که با استفاده از گذرنامه‌های جعلی اروپایی مبادرت به این ترور کرده بودند‌، منتشر کرد. 12 تن از تروریست‌ها دارای گذرنامه جعلی انگلیسی بودند.

/ 0 نظر / 3 بازدید