سایت کروبی از رسوایی تازه او و موسوی پرده برداشت (خبر ویژه)

سایت کروبی از رسوایی تازه او و موسوی پرده برداشت (خبر ویژه)

چند روز پس از حمایت کروبی از چند عضو اعدام شده گروهک پژاک، سایت حزب اعتماد ملی(سحام نیوز) از تروریست بودن این گروهک و وابستگی آن به آمریکا و رژیم صهیونیستی خبر داد.
کروبی هفته گذشته در دیدار با تعدادی از بستگان یکی از بازداشت شدگان، درباره اعدام 4 عضو گروهک تروریستی پژاک و یک عضو گروهک تندر گفته بود «طبیعی است که ما از اعدام آنها متاثر می شویم و مخالف رواج چنین برخوردهایی هستیم».
یک هفته پس از این موضع گیری شرم آور، ارگان رسمی حزبی که از سوی کروبی راه اندازی شده، از ماهیت تروریستی پژاک پرده برداشت. «سحام نیوز» با اشاره به گلوله باران پناهگاه پژاک در مرز ایران و عراق، از قول خبرگزاری فرانسه نوشت: هفته گذشته تعدادی از اعضای گروه پژاک اعدام شدند. پژاک هم پیمان حزب کارگران کردستان(پ.ک.ک) که در ترکیه فعال است، از سوی بسیاری از جوامع بین المللی گروهی تروریست محسوب می شود.
به نوشته سحام نیوز، «پژاک یک حزب چپ شبه نظامی است. فرماندهان حزب های کرد ایرانی می گویند پژاک، مذاکرات مستقیم و غیرمستقیمی با مسئولان آمریکایی داشته است. دولت ایران نیز این گروه را تحت حمایت آمریکا می داند. سیمور هرش، خبرنگار تحقیقاتی مجله نیویورکر گزارش داده که گروه پژاک هم از ایالات متحده و هم از اسرائیل کمک دریافت می کند».
گفتنی است میرحسین موسوی نیز هفته گذشته در اظهاراتی، از پنج تروریست اعدام شده حمایت کرده بود.
در این میان سایت گویا نیوز(یکی از ارگان های رسانه ای سازمان سیا که به استخدام جاسوس هم می پردازد) در مقاله ای با دفاع از تروریست های اعدام شده نوشت: آنها هوادار پژاک بودند، خب که چه؟ پژاک امتیازات و دستاوردهای بسیاری]!؟[ داشته است و در فعالیت مدنی هم فعال است]!؟[
نویسنده گویا نیوز که یک ضد انقلاب مقیم آمریکاست با خطاب قرار دادن سران فتنه سبز نوشت: شترسواری دولا دولا میسر نیست و متولیان جنبش سبز باید شجاعانه و شفاف تر مواضع خود را بیان کرده و برای لغو اعدام به طور جدی بکوشند. من فرزاد]تروریست اعدام شده[ را از نزدیک دیده بودم و می شناختم. او و دوستانش اگر پژاکی اند، شرم نیست.
شایان ذکر است گروهک های تروریستی منافقین، ریگی، تندر، پژاک و کومله در تقسیم کاری که از سوی سازمان جاسوسی سیا صورت گرفته بود نقش فعالی در برپایی آشوب های خیابانی، آتش سوزی، حمله به نیروی انتظامی و پایگاه های بسیج و ترتیب دادن برخی ترورها و بمب گذاری ها داشتند و البته در این سناریوی بزرگ، از ترور برخی افراد نزدیک به جریان سبز دریغ نکردند!

/ 0 نظر / 3 بازدید