تعجب اوباما از راحتی زن سارکوزی در بیان مسائل خصوصی

تعجب اوباما از راحتی زن سارکوزی در بیان مسائل خصوصی

 

دبیر یک نشریه آمریکایی، در کتاب جدید خود که هفته آینده منتشر خواهد شد، فاش کرد که اظهارات خارج از ادب و عرف دیپلماتیک همسر سارکوزی در دیدار اولش با همسر اوباما موجب بهت وی شده است.

به گزارش شبکه ایران به نقل از شبکه تلویزیونی "سی ان‌ان"، انتشار کتابی در آمریکا درخصوص گفتگوی غیررسمی "کارلا برونی" همسر نیکلا سارکوزی رییس‌جمهور فرانسه با "میشل اوباما" همسر باراک اوباما، جنجال‌های زیادی را برانگیخته است.

جاناتان آلتر نویسنده این کتاب و یکی از دبیران نشریه آمریکایی نیوزویک در کتاب خود اعلام کرده است: همسر سارکوزی در اولین دیدار با همسر اوباما، برای وی تعریف کرده که یکی از سران کشورهای اروپایی، به خاطر اینکه سارکوزی و همسرش مشغول امور زناشویی بوده‌اند برای ساعتی معطل مانده است!

برونی در دیدار با میشل اوباما از وی پرسیده که آیا اتفاق مشابهی برای وی رخ داده و همسر اوباما در حالی که از این سوال خصوصی برونی متعجب و عصبانی شده، به وی پاسخ منفی داده است.

روزنامه دیلی میل در گزارش خود آورده است: احتمال می‌رود منظور برونی از یکی از سران خارجی، ملکه انگلیس بوده باشد چرا که در آن دیدار، زوج اول فرانسه با تاخیر حاضر شده بودند.

آلتر در این کتاب با نام "وعده: رییس‌جمهور اوباما؛ سال اول" که در خصوص وقایع سال اول ریاست جمهوری اوباماست و هفته آینده منتشر خواهد شد، آورده است: برونی 42 ساله که سابقاً به شغل مانکنی مشغول بوده، در این دیدار همچنین در اظهاراتی خارج از نزاکت و عرف دیپلماتیک، به میشل اوباما اظهار داشته که همسرش نمی‌تواند نیازهای عاطفی او را برآورده کند.

کارلا برونی پیش از ازدواج با سارکوزی، تجربه ازدواج‌هایی کوتاه‌مدت با اشخاصی همچون "میک جاگر" و "اریک کلاپتون" ستاره‌های موسیقی راک و همچنین "لوران فابیوس" نخست‌وزیر سوسیالیست سابق فرانسه را داشته است.

سارکوزی نیز پیش از برونی، تجربه دو ازدواج دیگر را داشته است و در فرانسه به دلیل زندگی ناصحیح خانوادگی مشهور شده است تا آنجا که سیسیلیا همسر دوم وی، سارکوزی رییس‌جمهور فرانسه را اینگونه توصیف کرده است: زن‌باره‌ای که هیچکس جز خودش را دوست ندارد.

/ 0 نظر / 3 بازدید