ارائه برنامه وهابیون به فرقه سبز

ارائه برنامه وهابیون به فرقه سبز

 

زاهدان پرس:یک سایت وهابی که به سه زبان فارسی ،انگلیسی و عربی و با تفکرات تکفیری از خارج از مرزهای ایران هدایت می شود طی یادداشتی به سران فتنه سبز ارائه برنامه داد .

این سایت وهابی که اخبار و تحلیل های وهابیون را در سه کشور ایران ،تاجیکستان و افغانستان پی گیری و سیاست تکفیر شیعه را دنبال می کند،در این یادداشت مطالبات وهابیون را از سران جنبش سبز مطالبه کرد! و پیشنهادات خود را برای ادامه جنبش سبز مطرح کرد.

این سایت وهابی ضد شیعی که خود را به دروغ نماینده تفکرات اهل سنت می داند در این یادداشت به سران فتنه پیشنهاد راه اندازی یک شبکه ماهواره ای داد تا در آن به ظن خود مردم ایران را از عاقبت شوم سیاستهای ضد ملی و ویرانگر دولت و نظام حاکم آگاه سازند.

این سایت وهابی که بوسیله دلارهای نفتی بعضی از کشورهای عربی حمایت می شود در ادامه مدعی شد در صورت راندازی این شبکه ماهواره ای حکومت غیر مردمی بشکل بسیار جدی‫تر در انزوای ملی قرار گرفته، کشور از بحرانها و خطرهای جدی که هویت ملی و کیان قومی آنرا تهدید می‫کند نجات خواهد یافت.

همچنین در قسمتی از این یادداشت از آشوبگران خیابانی به عنوان فرزندان انقلاب نام برده شده و از انقلاب مخملی در ایران به عنوان یک سنت پسندیده ایرانیان یاد شده است.

گفتنی است این سایت وهابی که نیروهای افراطی وهابی در داخل و خارج از کشور گردانندگان آن هستند از رسانه های طرفدار گروهک ریگی بوده و همگام با شبکه العربیه نقش تبلیغاتچی را برای این گروهک بر عهده داشته است.

/ 0 نظر / 3 بازدید