نقش همسر موسوی در تداوم جریان فتنه از زبان یک جاسوس

نقش همسر موسوی در تداوم جریان فتنه از زبان یک جاسوس

 

جاسوس دو جانبه انگلیس و اسرائیل از نقش همسر میرحسین در تداوم جریان فتنه پرده برداشت.

به گزارش شبکه ایران، زهرا رهنورد که چندی پیش مورد حمایت بازیگر یک فیلم غیراخلاقی قرار گرفته بود این بار از سوی نوری زاده جاسوس شناخته شده محافل سیاسی که ضمن دریافت مقرری ماهانه از سازمان جاسوسی آمریکا با سازمان جاسوسی انگلیس نیز همکاری داشته و هر از چندی سفری به اسرائیل دارد مورد تمجید قرار گرفته است.

وی در مصاحبه ای با صدای آمریکا به تجلیل از نقش زهرا رهنورد همسر موسوی در تداوم حوادث پس از انتخابات پرداخت و اذعان کرد اگر خانم رهنورد نبود موسوی نمی توانست در برابر نظام جمهوری اسلامی ایستادگی کند!

وی گفت: اصولا موسوی آدم مقاوم و جدی نیست اما تلاش های همسرش باعث شد تا موسوی به مبارزه با نظام ادامه دهد.
به گزارش رسالت این جاسوس بد سابقه در ادامه گفتگو با رادیو آمریکا به همسر موسوی لقب بانوی فرزانه اعطا کرد و وجود او را در کنار موسوی با برکت توصیف کرد!

گفتنی است چندی پیش نیز در حالی رهنورد به عنوان یک زن برگزیده و الگوی دختران ایرانی از سوی تلویزیون دولتی انگلیس تبلیغ شد که وی پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جهموری دهم، با این استدلال که آقای موسوی "فرزند آذربایجان" و "داماد لرستان" است، مدعی تقلب در انتخابات شد.

اقدام خانم رهنورد در پایین آوردن انگیزه‌های انتخاب رئیس جمهور از سطح ملی تا حد انگیزه‌های قومیتی، با تعجب و در عین حال انبساط خاطر مخاطبان همراه شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید