اوباما مرا به زیر اتوبوس هل داد!

اوباما مرا به زیر اتوبوس هل داد!

 

مشاور مذهبی پیشین رییس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که اوباما برای رسیدن به ریاست‌جمهوری، وی را قربانی کرده است.

به گزارش شبکه ایران به نقل از روزنامه دیلی‌تلگراف، مشاور مذهبی پیشین باراک اوباما اظهار داشت که رییس‌جمهور آمریکا برای رسیدن به این سمت، او را قربانی کرده است.

"جرمیا رایت" کشیش اهل ایالت شیکاگو که دو سال پیش از اوباما جدا شده است، در گفتگو با گروهی حقوق بشری که برای جمع‌آوری پول برای بینوایان کشور هائیتی از وی کمک خواسته بودند، اعلام کرد که درخواست وی از دولت اوباما برای دریافت کمک مالی به زلزله‌زدگان هائیتی، معمولاً نادیده گرفته می‌شود.

وی تاکید کرد: هیچ کسی در دولت اوباما پاسخی به من نمی‌دهد، با من صحبت نمی‌کند و یا حتی خطی از نامه مرا نمی‌خواند چرا که تصور می‌کنند من برای دولت اوباما عنصری "زهرآلود" هستم.

این کشیش آمریکایی با به کار بردن این ضرب‌المثل که اوباما "مرا به زیر اتوبوس هل داد"، اضافه کرد: اوباما به خاطر منافع خود، شخصیت مرا له کرد و به زندگی کاری من پایان داد.

براساس گزارش روزنامه دیلی‌تلگراف، هنگامی که باراک اوباما به عنوان سناتور فعالیت می‌کرد، پس از آنکه این کشیش سخنرانی‌ جنجال‌برانگیزی در خصوص خطر اینترنت ایراد کرد و در آوریل 2008 نیز حکومت آمریکا را به شیوع بیماری ایدز در میان جامعه سیاهپوست آمریکا متهم و لوییس فراخان رهبر مسلمان آمریکا را ستایش کرد، اوباما رابطه خود با وی را قطع کرد و او را تفرقه‌برانگیز و فردی مخرب دانست.

/ 0 نظر / 3 بازدید