مرگ سران فتنه به روایت همکار رسانه ای سازمان سیا (خبر ویژه)

مرگ سران فتنه به روایت همکار رسانه ای سازمان سیا (خبر ویژه)

یک همکار رسمی و رسانه ای سازمان جاسوسی سیا اعلام کرد ارتباط شبکه های ضد انقلاب از هم گسیخته شده و افرادی نظیر موسوی و کروبی هم تاثیر خود به نفع اپوزیسیون را از دست داده اند.
رضا تقی زاده در گفت وگو با رادیو زمانه از «سرخوردگی اپوزیسیون» خبر داد و گفت: ارتباط فکری و سران تاثیرگذار جنبش سبز با بدنه نسبت به گذشته به مراتب کاهش پیدا کرده است. اکنون دیگر بدنه تاثیر چندانی از صدور اعلامیه ها نمی گیرند.
وی همچنین گفت: تا 6 ماه پیش، آقای موسوی و کروبی در زندان خطرناک تر بودند و دردسر و آزارشان بیشتر بود تا به صورت آزاد و کنترل شده، ولی حالا با توجه به این که افکار عمومی در دنیا فراموشکار هستند و تاثیرگذاری این دو بر جریان های داخلی ایران نیز کاهش پیدا کرده، حالا زندانی کردن آنها و اعمال کنترل بیشتر شاید بیش از پیش در جهت مصالح رژیم باشد و هزینه کمتری داشته باشد.
شایان ذکر است ارگان های رسانه ای وابسته به سازمان های جاسوسی در غرب که پشت صحنه فتنه سال 88 قرار داشتند، پیش بینی کرده بودند پس از مصرف کسانی چون موسوی و کروبی، به شایعه بازداشت و دستگیری آنها دامن بزنند و زمینه دستگیری این دو را برای چهره سازی و قهرمان سازی فراهم کنند اما بی اعتنایی به فحاشی های رو به تشدید این عناصر باعث نشد تا روند سوخت و سوز این مهره ها شتاب گیرد و حال آن که امثال کروبی و موسوی به ویژه از 22 بهمن به بعد به اعتبار فضاحتی که به بار آورده بودند، ترجیح می دادند زودتر بازداشت و به خلوت زندان پناه ببرند و پاسخگوی دوست و دشمن نباشند.

/ 0 نظر / 4 بازدید